چهارمین همایش بزرگداشت روز ملی آب

کمبود یا بحران آب در مناطق مختلف جهان، نگرانی اندیشمندان و مسئولان کشورهای مختلف را از نظر تامین امنیت ملی، حفظ محیط زیست و امنیت غذایی به خود معطوف داشته است. چهارمین همایش بزرگداشت روز ملی آب را کمیسیون ملی یونسکو- ایران همچون سه سال گذشته با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت مدیریت منابع آب ایران، معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش و شبکه سمن‌های محیط زیستی و منابع طبیعی کشور در تاریخ دوشنبه 13 اسفند ماه 97  برگزار می کند. همزمان با این روز چهارمین جشنواره ملی عکس آب نیز برگزار خواهد شد که آخرین مهلت ارسال آثار سه شنبه 30 بهمن ماه سال جاری می باشد.

برگزاری همایش بزرگداشت روز ملی آب از سال 1394 در دستور کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران قرار گرفت و از اینرو دبیرخانه دائمی آن در مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب مستقر گردید. این همایش فرصتی است تا همه مسئولان و ذی نفعان حوزه آب در کنار هنرمندان و فعالان اجتماعی و همه آحاد جامعه به تقویت همکاری و یاری یکدیگر برای رهایی از بحران منابع آب بپردازند.

شعار این همایش در چهارمین سال برگزاری:

” آب برای همه”

“Leaving no one behind”

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت اختصاصی همایش بزرگداشت روز ملی آب مراجعه کنید:

http://waterday.awnrc.com/fa/

دانلود کلیپ روز ملی آب


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ztjalali_ch_date_i18n' not found or invalid function name in /home/rcuwmir/public_html/new/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

اطلاعات تماس

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان دستگردی، خیابان کارگزار، کوچه شهرساز، پلاک 1، طبقه اول

تلفن: 8- 22911027 - 021

فکس: 22911027 - 021

وب‌سایت: www.rcuwm.ir

تازه ترین نوشته ها