کارگاه آموزشی: یکپارچه سازی مدیریت سیلاب

 تاریخ: 21 تا 24 اردیبهشت ماه 1388

محل برگزاری:  تهران، ایران

برگزار کنندگان: مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری-تهران، برنامه ده ساله سازمان ملل متحد برای ظرفیت سازی آب (UNW-DPC) ،سازمان جهانی هواشناسی (WMO)

کشورها / سازمان های شرکت کننده: افغانستان، بنگلادش، آلمان، ایران، عراق، هند، عمان، پاکستان، سوئیس، تاجیکستان، ترکمنستان

تعداد شرکت کنندگان: 40 نفر

تعداد بانوان شرکت کننده: 8 نفر (20%)

اهداف / نتایج:

این کارگاه آموزشی توسط سازمان جهانی هواشناسی (از طریق برنامه های مرتبط با آن در مدیریت سیل) با همکاری برنامه ده ساله ی سازمان ملل متحد در توسعه ظرفیت آب (UNW-DPC) برای کشورها، شهرها و جوامع سیل خیز توسعه داده شد، که هدف از این کارگاه افزایش اقدامات در مورد مدیریت یکپارچه سیل برای کاهش تلفات و استفاده بهینه از منابع سیلاب بود. این دوره سه روزه برای آشنا کردن شرکت کنندگان با مفهوم مدیریت یکپارچه سیلاب طراحی شد و هدف آماده سازی آنها برای شناسایی مسیرهای ممکن برای اجرای مفاهیم مدیریت سیلاب در حوزه کاری خود می باشد، . این دوره شرکت کنندگان را در معرض ابعاد اجتماعی، اقتصادی، محیطی و نهادی مدیریت سیل قرار می دهد و به آنها این امکان را می دهد که دیدگاه خود را در مدیریت یکپارچه سیلاب ها توسعه دهند. زمان مورد نیاز برای کل دوره آموزشی سه روز بود که یک روز برای بازدید میدانی در نظر گرفته شد.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'ztjalali_ch_date_i18n' not found or invalid function name in /home/rcuwmir/public_html/new/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

اطلاعات تماس

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان دستگردی، خیابان کارگزار، کوچه شهرساز، پلاک 1، طبقه اول

تلفن: 8- 22911027 - 021

فکس: 22911027 - 021

وب‌سایت: www.rcuwm.ir

تازه ترین نوشته ها