Loading رویدادها
  • زمان این رویداد گذشته است.

کارگاه آموزشی “راهبردهای اجتماعی تاثیرگذار در سیاست های کلان شهری” با هدف تشریح ابعاد کاربردی مطالعات اجتماعی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در طراحی های شهری و معماری در روز یکشنبه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۶ در محل سالن جهان آرا واقع در سازمان مشاور فنی و مهندسی شهرداری تهران برگزار گردید.

هدف از برگزاری این رویداد تشریح و بحث و گفتگو در خصوص کاربرد ظرفیت های راهبردی مطالعات اجتماعی در سیاستگذاری های معماری و شهری بود.

این کارگاه آموزشی یک­روزه با حضور بیش از ۵۰ تن از نمایندگان گروه­های معماری و شهرسازی، پل و بزرگ­راه، آب­های سطحی و تونل­های درون شهری و همچنین کارشناسان حوزه مطالعات اجتماعی از شرکت­های مهندس مشاور گروه­های نامبرده برگزار شد. در ابتدای این کارگاه آموزشی، جناب آقای مهندس احمدپور (مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهرتهران)، مقدماتی در رابطه با این کارگاه آموزشی ارائه کردند. سپس سرکار خانم دکتر حسین زاده در رابطه با بنیان های اجتماعی سیاست گذاری شهری و راهبردهای اجتماعی تاثیرگذار در سیاست های کلان شهری سخنرانی نمودند. در جلسه بعد از ظهر این رويداد جناب آقای مهندس متین در رابطه با مطالعات اجتماعی آزادراه تهران ـ قم، سرکارخانم دکتر ساسان‌پور در رابطه با مطالعات اجتماعی روددره ها و جناب آقای مهندس آذرنژاد در رابطه با مطالعات اجتماعی میادین: فضاهای زیرسطحی صحبت کردند.

در پایان سرکارخانم دکتر حسین زاده و کارشناسان مرتبط، جلسه پرسش و پاسخ و اختتامیه را برگزار نمودند و حاضران در کارگاه آموزشی، سوال های خود را مطرح کردند که به تفضیل از سوی خانم دکتر حسین زاده و کارشناسان اجتماعی مجری پروژه ها پاسخ داده شدند.

Upcoming Events

  1. نشست تخصصی و كارگاه های آموزشي امنيت آبي در سكونت گاه هاي انسانی

    12ام اردیبهشت, 1396 ~ 8:30 ق.ظ - 13ام اردیبهشت, 1396 ~ 5:00 ب.ظ

فعالیت های جدید

اطلاعات تماس

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان دستگردی، خیابان کارگزار، کوچه شهرساز، پلاک 1، طبقه اول

تلفن: 8- 22911027 - 021

فکس: 22911027 - 021

وب‌سایت: www.rcuwm.ir

تازه ترین نوشته ها