کارگاه آموزشی رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری با تکیه بر روش های پدیدارشناسانه

/کارگاه آموزشی رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری با تکیه بر روش های پدیدارشناسانه
Loading رویدادها
  • زمان این رویداد گذشته است.

کارگاه آموزشی «رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری با تکیه بر روش­های پدیدارشناسانه» در روز شنبه مورخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵، به همت گروه معماری و شهرسازی سازمان مشاور فني و مهندسي شهر تهران و توسط مركز منطقه اي مديريت آب شهري، با اهداف ایجاد زمینه و فرصت هم اندیشی و تعامل میان صاحب­نظران و کارشناسان و بسط و توسعه ادبیات رویکردهای نوین اجتماعی در سالن همایش­های شهید جهان­آرا سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران برگزار گردید.

این کارگاه آموزشی یک­روزه که با حضور بیش از ۵۰ تن از نمایندگان گروه­های معماری و شهرسازی، پل و بزرگ­راه، آب­های سطحی و تونل­های درون شهری و همچنین کارشناسان حوزه مطالعات اجتماعی از شرکت­های مهندس مشاور گروه­های نامبرده برگزار شد، با سخنرانی خانم دکتر حسین­زاده مشاور مطالعات اجتماعی با عنوان « مبانی نظری رویکردهای نوین در مطالعات شهری با تکیه بر روش­های پدیدارشناسانه » آغاز گردید و با ارائه پروژه­های مطالعات اجتماعی مختلف از قبیل مطالعات اجتماعی میدان هفت­تیر، میدان صادقیه، میدان هفت تیر و مطالعات اجتماعی روددره وردآورد توسط سخنرانان ادامه یافت. این کارگاه نهایتاً با جلسه پرسش و پاسخ خاتمه یافت.

گفتنی است، دومین دوره از این کارگاه آموزشی با محوریت ارائه راهبردهای اجتماعی تاثیرگذار بر سیاست­گذاری­های کلان شهری در اواخر فروردین­ ماه سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

Upcoming Events

  1. نشست تخصصی و كارگاه های آموزشي امنيت آبي در سكونت گاه هاي انسانی

    12ام اردیبهشت, 1396 ~ 8:30 ق.ظ - 13ام اردیبهشت, 1396 ~ 5:00 ب.ظ

فعالیت های جدید

اطلاعات تماس

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان دستگردی، خیابان کارگزار، کوچه شهرساز، پلاک 1، طبقه اول

تلفن: 8- 22911027 - 021

فکس: 22911027 - 021

وب‌سایت: www.rcuwm.ir

تازه ترین نوشته ها